Etkinlik Listesi

Mevcut Ayarlar:Ana Sayfa> Etkinlik Listesi

5. Kahraman Savaşı - 9 Haziran Açılış Töreni

Yayınlanma Tarihi:06/09/2015 16:24:56

Kılıç kalkan sesleri, onur için savaş! "Kahraman Savaşı" krallar sahnesi, seni bekliyor! Bu güncellemede "Kahraman Savaşı" töreni versiyounu bulunmaktadır. Eşi benzeri bulunmayan Kahraman Savaşı versiyonu 14 Ocak 2015 tarihinde resmi olarak açılmıştır!


Fırtına öncesi sessizlik bu!Hazırlık Süresi: 6 Haziran - 9 Haziran

"Kahraman Savaşı" açılışını yapmıştır. Oyunculara verilen bu iki günlük sürede karakterlerini, ekipmanlarını, bineklerini ve gemlerini savaş başlayana kadar geliştirebilirler. Yeterli puanı biriktirip Kahraman Savaşı etkinliğine adınızı eleme listesine yazdırın.


Elemeler: 9 Haziran 19:55

50 Lv. ve üzeri oyuncular "Kahraman Savaşı" yarışmasına katılabilirler. Tüm katılımcıların elemeleri geçmiş olmaları gerekir. Oyuncular savaş alanına girdikten sonra sistem otomatik olarak meslek atama işlemi yapar. Puanlar birbirine yakın oyuncular eşleştirilir. Puanları aynı oyuncular ise rastgele eşleştirilir. Her oyuncu 15 defa eşleştirilir. Her arena süresi en fazla 3 dakikadır. Galibiyet veya mağlubiyet gözetmeksizin her arena sonlandığında oyuncular puan kazanırlar. Puanlamaya göre oyuncular bir miktar Zafer Kristali kazanırlar. En sonunda, her meslekten ilk 100 kişi, toplamda 300 kişi finale kalır.


Savaş Sıralaması: Elemeler bittikten sonra 11 Haziran saat 19:54'te belirlenir.

Elemelerden çıkan 300 oyunculara tahmin yapılabilir. 35 Lv. üstü oyuncular seçilen meslek üzerindeki finale kalan son 3 kişi tahmininde bulunabilirler. Doğru tahminde bulunan oyuncular ödüller kazanır. Harcadıkları Zafer Kristaline göre en fazla 20 katı yada en az 0.5 oranında kazanırlar. Yanlış tahminde bulunan oyunculara harcadığı elmas miktarı kadar Zafer Kristali verilir. Ayrıca, Zafer Kristali Kahraman Savaşı marketinde takas edilebilir.


Final: 11 Haziran 19:55

"Arena Savaşı" finali sıralama amaçlıdır ve bir çok sahnede savaşılabilir. Her tur savaş öncesinde, bütün oyuncular zafer haklarına göre sıralanırlar. (0'dan başlar) Sıralamadan sonra listede yerleri yakın olan oyuncular ikişer eşleşerek tekli savaşlara katılırlar. Yarışmanın galibi Zafer+1 kazanır. Kaybeden için bir değişim olmaz. Yarışmadan sonra, en son savaş sıralamasına göre eşleştirme düzenlemesi değişmez. Her oyuncu 10 tur savaştıktan sonra, "Kahraman Savaşı" sona erer

Final ödülleri sıralamaya göre dağıtılır. Oyuncular süper binek, isim ve Zafer Kristali gibi süper ödüller kazanırlar. Zafer Kristali kazanan oyuncular, Zafer Marketinde değerli eşyalarla takas yapabilirler.


Uyarı: Finalde kazanılan binek "Çift Başlı Kurt" özel binek yeteneklerine sahiptir.

"Kahraman Savaşı" yalnızca oyuncuların zengin ödüller kazanıldığı bir yarışma değil ayrıca tüm sunucuya Buff yararı sağlar! Sunucularına göre "Kahraman Savaşı" finalinde en yüksek sıralamada bulunan oyuncular tüm sunuculara ekstra EXP yararı verir. Hepimiz birimiz, birimiz hepimiz için!


Şöhret Marketi Takas Süresi: 11 Haziran (Kahraman Savaşı bitişi) - 13 Haziran

Final bittiğinde oyuncular eşya takası süresine girerler. Kahraman Kapısında 3 gün boyunca kalan oyuncular Şöhret Marketine girerek nadir eşya takası yapabilirler.Legend Online Operasyon Ekibi

04 Haziran 2015 Perşembe

Önceki Kısım : 3 Haziran Bakım Sonlandırma Duyurusu

Sonraki Kısım : S33, S35, S37, S39 Bölümleri Fonksiyon Sorunu Telafi Duyurusu

3 Sn'de Kayıt Ol

Hemen İndir